تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

تاریخچه شرکت ساندکرافت 

تاریخچه شرکت ساندکرافت (Soundcraft) به سال ۱۹۷۳ برمی گردد ، زمانی که فیل دادریج و گراهام بیلیت پایه و اساس این شرکت را گذاشتند. اولین بار با تولید سری 1، یک متحول کننده صنعت میکسر ها، با خواستار بسیار بالا در بازار در حال روبه روشد مواجه شد. این دستگاه با 16 کانال ورودی و 4 خروجی  استریو اصلی در دسترس بود. هر کانال دارای لاین تغییر فرکانس بود.

از آن زمان به بعد کمپانی سوندکرافت تبدیل به یک رهبر صنعت در میکسر های دیجیتال و آنالوگ برای برنامه های تور ، تئاترها ، مساجد ،هیات ، مراسم های مذهبی و… شده است.

در سال 1975 ،شرکت ساندکرافت میکسر سری 2 را به عنوان یک میکسر برای اجرا های زنده و ضبط معرفی کرد. سری 2 شروع به ساختن شهرت برای این کمپانی به نام یک میکسر با کیفیت و با صدای کلاسیک فوق العاده ای کرد. این میکسر در ابتدا در نسخه های 12 و 16 کانال ارائه شد و نسخه 24 کانال بعداً اضافه شد.

طراحی و نوآوری همیشه در قلب فلسفه شرکت ساندکرفت بوده است. با گذشت سالها ، این کمپانی میکسرهای بی همتای زیادی مانند سری GB ، سری MH ، سری Vi ، سری Si  ، سری Ui  و  Signature معرفی کرده است. میکسر های دیجیتال این کمپانی قابلیت کنترل صدای ورودی و خروجی و تنظیمات کلی مربوط به سیستم را بر روی بستر شبکه بی سیم را فراهم می سازد تا بمنظور صدا برداری دقیق تر در سالن های کنسرت و همایش ها و اجرای های زنده بتواند در سالن حضور پیدا کرده و از طریق تبلت و یا ایپد کنترل سیستم را در دست گیرد.

در حال حاضر پرفروش ترین محصول شرکت ساندکرافت مدل Ui24R است که جزو برترین کالاهای این شرکت دارد. میکسر حرفه ای Soundcraft EFX 8 نیز بسیار محبوب است.

سخن پایانی

شرکت ساندکرافت حدود ۴۳ سال سابقه در زمینه تولید میکسر های صوتی را دارا بوده و در حال حاضر حدود ۱۵۰ میکسر در بازار موجود دارد و هنوز هم به عنوان بخشی از قسمت حرفه ای صنعت صوت و به خصوص میکسر ها، به تولید و نوآوری میکسرهای حرفه ای متعهد باقی مانده است.

 

 

 


نویسنده مطلب admin

    برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت