تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

تاریخچه شرکت یاماها 

شرکت یاماها (YAMAHA) که اول شرکت Nippon Gakki نام داشت، در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت. یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.

در اکتبر ۱۹۸۷در جشن صدمین سال تاسیس شرکت نام کمپانی رسما به یاماها تغییر یافت . دو سال بعد یاماها اولین دستگاه ضبط CD جهان را تولید کرد و ضمن خرید شرکت Sequential Circuits  51 درصد سهام رقیب خود یعنی کورگ را نیز خرید.

 

درباره شرکت یاهاما YAMAHA

درباره شرکت یاهاما YAMAHA

 

خرید شرکت ها در دهه 2000

در سال 2002 ياماها توليد لوازم تيراندازي خود را متوقف کرد. اين مجموعه يکي از موفق‌ترين مجموعه‌هاي ياماها بود که از سال 1959 آغاز شده بود و شش قهرمان در پنج المپيک جهاني با اين تير و کمان‌ها به قهرماني رسيده بودند. دو سال بعد ياماها شرکت آلماني نرم‌افزارهاي صوتي «استينبرگ» را از پيناکل خريداري کرد.

در ژوئيه سال 2007 ياماها شرکت کمبل را که توليدات آنها را به انگلستان وارد مي‌کرد، خريداري و آن را به يکي از شعبه‌هاي خود در اروپا تبديل كرد.

در دسامبر همان سال ياماها ضمن عقد قرارداد با يک بانک اتريشي، تمام سهام شرکت «بوسندورفر» را خريد و به توليدات اين شرکت با نام خود ادامه داد.

کمپانی یاماها در کنار موتورسيکلت و لوازم موسيقي، همچنين کالاهاي صوتي و تصويري، نيمه رساناها، کالاهاي کامپيوتري، وسائل ورزشي، وسائل گلف، مبلمان، موتور کشتي و قايق، لوازم منزل، روبات‌هاي صنعتي، فلزات تخصصي، ابزار ماشين‌آلات و خودروهاي برف ‌روب هم توليد مي‌کند که به همه آنها هم نام تجاري ياماها داده است.

موفقيت ياماها، گواهي بر کيفيت و کارکرد کالاهايش است و اين موفقيت فقط از طريق تبليغات و گوش کردن به توصيه‌هاي مشاورين نام‌هاي تجاري، حاصل نشده است و همين کارکرد و کيفيت است که توانسته به گوناگون‌ترين کالاها هم وحدت ببخشد.

به عبارت ديگر در شرايطي که بسياري از نام‌هاي تجاري به جاي صرف هزينه بيشتر براي ارتقاي کيفيت توليد، آن را خرج بازاريابي مي‌کنند، ياماها ثابت کرده که کالاهاي با کيفيت بالا و با کارآيي خوب، مشتريان را جلب مي‌کنند، نه کمپين‌هاي تبليغاتي پر زرق و برق.

سخن پایانی

اکنون ياماها بزرگ‌ترين سازنده لوازم موسيقي در دنياست. موتورسيکلت ياماها نيز پس از هوندا در مقام دوم قرار دارد. کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش می دهد و می تواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها تمام مفاهیم این کلمه به سمتی معنی میشود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت شود.


نویسنده مطلب admin

    برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت