تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
27 اکتبر 2019
186 بازدید
نظر %

میکروفن تریبونی و رومیزی

یکی از بهترین ابزارها برای سخنرانی برروی میز و یا تریبون ها میکروفن می باشد. این میکروفن ها در دو شکل کندانسر ( خازنی ) و داینامیک طراحی و تولید می شوند از آنجایی که در سخنرانی نیاز به میکروفنی می باشد که صدا را به صورت کامل و واضح دریافت کند استفاده از میکروفن های کندانسر رایج می باشد. پس در ساخت میکروفن های تریبونی و کنفرانس برای دهنی میکروفن از کپسول خازنی استفاده می شود تا حساسیت بیشتری برای دریافت صدا داشته باشد.

 

تفاوت میکروفن تریبونی با کنفرانس

در ساخت میکروفن رومیزی کنفرانس و میکروفن تریبونی از تکنولوژی کندانسر استفاده می شود پس دهنی هر دو میکروفن یکسان می باشد تفاوت این دو در نوع خروجی جهت راه اندازی می باشد. در میکروفن های رومیزی کنفرانس از منبع تغذیه برای راه اندازی میکروفن ها و دریافت صدای هر میکروفن استفاده می شود اما در میکروفن تریبونی بدین شکل نمی باشد بلکه خروجی XLR میکروفن مستقیم به میکسر و یا آمپلی فایر متصل می شود.
از دیگر تفاوت های میکروفن تریبونی و میکروفن کنفرانس در تعداد آن ها می باشد، معمولا میکروفن های کنفرانس در سالن جلسات نصب می شود و مقابل هر شرکت کننده در جلسه یک عدد میکروفن رومیزی قرار داده می شود اما در میکروفن های تریبونی معمولا یک و یا دو عدد میکروفن برروی تریبون جهت سخنرانی نصب می شود.

میکروفن تریبونی مختص سخنرانی در تریبون ها می باشد در حالی که در میکروفن های کفرانس علاوه بر سخنرانی شرکت کنندگان در جلسه از کنسول آن می توان بعنوان سیستم رای گیری ( در مدل های دیجیتال ) نیز استفاده کرد.

 

میکروفن تریبونی SHURE CVG-18

از میکروفن های تریبونی می توان به میکروفن شور مدل CVG-18 اشاره کرد این میکروفن تریبونی دارای بدنه 45 سانتی متری فنری می باشد که براحتی می توان زاویه صدابرداری میکروفن را تنظیم کرد. میکروفن CVG-18 به دو صورت قابل نصب و استفاده می باشد اول اینکه به صورت مستقیم با ایجاد برش حلقه برروی تریبون و یا میز میکروفن را به صورت مستقیم نصب کرد و یا اینکه از پایه جانبی CVG-18 استفاده کرد. این پایه به پایه اردکی معروف می باشد که توسط کابل به میکسر متصل و میکروفن تریبونی گردن غازی برروی آن نصب می شود.

میکروفن-تریبونی-شور-CVG-18

میکروفن تریبونی شور SHURE CVG-12

اگر بدنبال میکروفن تریبونی کوتاه تر هستید میکروفن شور مدل CVG-12 پیشنهاد می شود. میکروفن SHURE CVG-12 نیز دارای مشخصات میکروفن CVG-18 را دارد با این تفاوت که این میکروفن دارای ارتفاع کوتاه تری ( 35 سانتی متر ) می باشد.

 

میکروفن کنفرانس LEM

شرکت LEM از تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی در کشور ایتالیا می باشد که سیستم های صوتی آن شهرت جهانی دارد از تجهیزات صوتی آن می توان به میکروفن کنفرانس اشاره کرد که در دو مدل آنالوگ و دیجیتال طراحی و تولید می شود.

 

سیستم کنفرانس LEM MCF-580

سیستم کنفرانس لم مدل LEM MCF-580 از سری میکروفن های رومیزی نیمه دیجیتال می باشد که مناسب استفاده در سالن های جلسات و اتاق کنفرانس می باشد. این سیستم دارای سه بخش اصلی میکروفن رومیزی شرکت کننده، میکروفن رئیس جلسه و منبع تغذیه برای کنترل و تغذیه میکروفن های رومیزی می باشد. همچنین برای پخش و ضبط جلسات از درگاه USB استفاده شده است.

 

سیستم کنفرانس دیجیتال LEM LCS-400

اگر بخواهیم یک سیستم کنفرانس باکیفیت و با آپشن های فراوان معرفی کنیم بی شک سیستم کنفرانس LEM LCS-400 بهترین گزینه می باشد. سیستم کنفرانس لم مدل LCS-400 از سه بخش کنسول کنفرانس شرکت کنندگان، کنسول ریاست جلسه و مرکز کنترل تشکیل شده است. برروی کنسول های کنفرانس رومیزی از سیستم رای گیری و حضور غیاب نیز استفاده شده است و همچنین از یک عدد نمایشگر برای نمای وضعیت جلسه و رخدادهایی مانند مدت زمان سخنرانی، نتیجه رای گیری، تعداد اعضای حاضر در جلسه استفاده شده است.

برای کنترل و برنامه ریزی مرکز کنترل سیستم کنفرانس LEM LCS400M از دو روش دستی و نرم افزاری با کامپیوتر می توان اقدام کرد. در حالت نرم افزاری با کابل به کامپیوتر متصل شده و برنامه و تعغیرات مورد نیاز را به مرکز کنترل اعمال می کنیم.
همچنین در سیستم کنفرانس دیجیتال LCS-400 برای تصویربرداری از جلسات می توان 4 عدد دوربین اتوتراک به مرکز کنترل نصب کرد که به صورت هوشمند و بدون دخالت اپراتور می تواند از جلسات فیلمبرداری کرد.

سیستم کنفرانس lem lcs 400

از لحاظ قیمت میکروفن های تریبونی بدلیل تعداد کمتر و نیاز به تجهیزات کمتر نسبت به میکروفن های رومیزی کنفرانس ارزان تر تمام می شود.

 

واحد آموزش مشتریان بانی باند


نویسنده مطلب admin

    برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت
    Open chat
    کارشناس فروش
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟